Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • stargazer

    senior tag

    Sziasztok,

    lehet egy kerdesem? Nem tudom h nexus 4 spec a dolog (mert az csinalja) vagy android vagy szolgaltato, de elegge bosszanto.
    Azt hiszem amig elofizus voltam (T-mobile), nem volt ilyen gondom. Most hogy feltoltos vagyok, van.
    Par honapja valtottam feltoltosre, beraktam a simkartyat, vettem internet csomagot, ment gond nelkul mint elotte elofizuval, egy kis ideig (talan 1 max 2 napig). Aztan a telefon egyszer csak eszre vettem h semmire nem reagal, se kep se hang. Addig nyomkodtam a power gombot, amig sztem sikerult rebootolni. Ez utan keptelen az edge-et tartani. Kidobja a felkialtojelet es nincs adatkapcsolat. Es csinalhatok barmit, nem jon vissza, amig ujra nem inditom. Ekkor is valtozo meddig tartja meg, de kb napi 5-10x tuti h ujrainditom.
    Most ismeros probakepp kicserelte a simet es megint jo volt fel napig, aztan ugyanaz tortent. Nalunk elegge erdekes a lefedettseg, mert vissza kell vennem 2G-re kulonben nincs tererom.

    Valaki tapasztalt mar vmi ilyesmit? Nem akarnek uj telot venni (LTE pedig lenne de azt a nexus 4 nem tudja sajnos, de nem is hiszem h a teloval lenne a gond), viszont rendkivul bosszanto ez a jelenseg.

    Elore is koszi!

    Fegyverben réved fönn a téli ég, kemény a menny és vándor a vidék, halkul a hó, megáll az elmenő, lehellete a lobbant keszkenő...

Új hozzászólás Aktív témák