Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • svgyula

    addikt

    válasz WOT-H-A-C #438 üzenetére

    Nos az a helyzet, hogy amit letöltöttem Recovery.zip-ként az 2db recovery.img tartalmazott.
    Az a *.bat file amivel a felrakást indítani lehetett volna!? csak a kijelzőn csinálta meg a felrakást
    a valóságban maradt a gyári :(((
    Így a "dos :B " parancs sor maradt a felrakáshoz sajna az első parancs nem teljesen tiszta ?ha?
    jól emlékszem a fastboot volt.(szakember kérem javítani!)
    A többi parancsot már feljegyeztem. Ha hazamegyek felrakom! Ahogy megfigyeltem az egész ADB engem
    a régi dos rendszerre emlékeztet.
    A recovery.img bemásoltam az ADB könyvtárba és innen küldtem egy parancssorral a telefonra ami éppen nyitott állapotban volt vagyis ha? jól gondolom a bootloader állapotban. Miután felment a recovery már szinte gyerekjáték volt a 4.4root.zip-et felrakni. A sima újraindítás után volt root jog. Nem kellett semmilyen x számból álló kódot beírni meg bűvészkedni!
    A gyári frissítéshez használatos recovery semmi másra nem jó mert próbáltam vele takarítani de minden maradt a régiben ez azért nekem is gyanús volt! Végigment a csík azt írta minden "OK" és újraindítás után
    minden maradt a régi :(
    Na végig olvasva nekem is zavaros ez az egyszerű tulajdonképpen "másolás" művelet. :U

    Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

Új hozzászólás Aktív témák