Új hozzászólás Aktív témák

  • milestone

    tag

    Na, a Minideal megint remekelt: aug. 4-én rendeltem egy Newman K1-et, ma megérkezett (10 naptári nap, nem rossz). Amikor érdeklődtem náluk, hogy van-e teljesen fekete modelljuk ebből (tehát a hátlap is fekete, nem fényes, kopogós fehér, mint minden webshop-ban, azt mondták nincs. Ennek ellenére rendeléskor beírtam, hogy lehetőség szerint full black please, ill. említettem, hogy nem találok szilikon tokot hozzá. Mit küldtek? Szép, selymes, matt fekete hátlappal és egy fekete szilikontokot :) Kedves tőlük, tényleg. Pedig rendeltem egyet (fóliákkal együtt) az E-bayről.

    Hirtelen elbizonytalanodtam, hogy kezdhetem is el a beállításokat, telepítéseket, vagy nyomjak inkább egy resetet (alapbeállítások) + cache törlés, netán egy wipe all data + wipe cache (ekkor nem veszítem el a minideal által beállított root-ot?). Megszólalt bennem a kisördög, kit tudja miket raktak rá a kici kínaiak...Több olyan appot találtam, mely nekem pénzbe kerülő tevékenységeket folytathat... Pl. MTK Android Suite Daemon, Common Data Service, stb. Mit gondoltok, paranoia?

Új hozzászólás Aktív témák