Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zsolti1debre

    tag

    hali,

    segítségre lenne szükségem, mert problémám adódott a samsung galaxy s duos 2 gt-s7582 készülékemmel. a telefonon ha elindítom a youtube-ot, akkor kiírja, hogy „frissíts egy gyorsabb, jobb youtube-ért!”, ami alatt csak a kékkel bekarikázott „frissítés” gombra lehet csak kattintani. ha erre rákattintok, akkor böngészőben elindul a google play, és ekkor az „ez a böngésző már nem támogatott.” infó olvasható. nem vagyok telefonguru, a telefont csak telefonálásra használom, viszont a minap épp várakoznom kellett sokat, ezért szerettem volna a yt-n megnézni pár videót időtöltés gyanánt, de amikor kellett volna, akkor pont nem lehetett a fentebb vázoltak szerint. mitévő legyek (azon kívül, hogy vegyek egy újabb, modernebb készüléket)?

    upgrade: annyit kipróbáltam még, hogy a készülék beállításainál a megkerestem a programok eltávolítása opciót és töröltem a készülékről a youtube-ot, majd a főképernyőn lévő play áruházat elindítottam és kikerestem belőle a youtube-ot, amit sikeresen feltelepítettem. a telepítés után csodák-csodája elindult a youtube és újra élvezhettem a videókat néhány percig. pár perc eltelte után a készülék öntudatára ébredt és ismét beadta a szokásosat: „frissíts egy gyorsabb, jobb youtube-ért!”. azaz megint nem fut a yt. ezért a tanácstalanság és a mérhetetlen düh.

    (az összefoglalót elolvastam/átfutottam, annyira nagyon nem értettem. rakjak fel yt helyett valamilyen yt-alternatívát?)

Új hozzászólás Aktív témák