Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • this is life

    Ármester

    válasz csmat #36212 üzenetére

    Némi mokolassal kezeli a 3g sticket, de inkabb egy mobil routert javallanek melle ha mar van sticketek tplink 3040 kb 9000 ft , vagy mifi lehetne melle de azok 20000 ft korul kezdodnek arban , igaz akkor nem kell stick. Hat a concord viszonylag keves gondal kuzdo tab, a toltesi es uzemideje nem tul acelos emlekeim szerint, a hyundai taboknal voltak gondok emlekeim szerint, rovid uzemido, fagyasok, fc-k , az ujabbakrol nem nagyon van infom , hw-ben van amelyik erosnek tunik , de hogy a rendszer hogy van optimalizalva az sajna csak a hasznalatkor derul ki amugy ezt a ket tabot ossze hasonlitani a samuval , olyan mintha egy suzuki altot egy toyota corollaval hasonlitgatnal, nem egy ligaban jatszanak. A samu kozep kategorias tab,kellemes mukodes ,2 ev haztol hazig garancia, a hyundai es a concorde pedig csak nevesitett kinai tabok , a ferde szemuek termekeinek kisebb nagyobb nyugjeivel. Ha olcsobban akarsz kijonni anyagilag akkor barmelyik brandelt lehet, igaz ezeknel sanszos a mukodesimzavarok miatti idegeskedes, a sa u szerintem gond mentes.. A sajatomra tenyleg nem lehet egy rossz szavam sem. H nekem kene donteni akkor samu, volt mar kinai eredetu tabom (myaudio) tanultam belole olcso husnak hig a leve...

    Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

Új hozzászólás Aktív témák