Új hozzászólás Aktív témák

  • stargazer

    senior tag

    Sziasztok!

    - hány hüvelykes legyen a kijelző? 10 körül
    - új, vagy használt készüléket szeretnél vásárolni? új
    - itthon szeretnéd megvásárolni, vagy a külföldről való beszerzés is opció? inkább itthon
    - mire szeretnéd majd leginkább használni? (játék, internet, filmnézés stb.) internet, filmek, játék - de nem 3D: és itt egy kérdés, pl a facebook-os farmville fog menni rajta? Mert ha jól tudom a böngészők nem támogatják a flash-t? Van ennek a játéknak esetleg valami natív kliense?
    - mekkora pénzösszeget szánsz rá maximum? 120-130
    - egyéb: rendes garancia legyen rá
    - tárhely: nem lényeg, 16gb is maximálisan elegendő

    - szivem szerint maradnék a referenciagépnél (inkább nexus 10 esetleg 9), lehet itthon normális hivatalos garanciával venni olyat? (nekem nem úgy tűnik, de ettől még lehet hogy igen).

    - nem tudom lehet-e előnyt kovácsolni esetleg abból hogy a TV is Samsung. nézegettem ezeket a samsung tableteket, és bár abszolút nem értem mi a különbség a tab, a note, tab pro, tab s között, de talán lehet macera nélkül tv-vel összehangolni vagy ilyesmi?

    - ezen a szinten van olyan ami már szépen hasít? mármint csak netezésre kell meg ilyenek de az jó lenne ha gyors lenne

    kösziiiii!

    [ Szerkesztve ]

    Fegyverben réved fönn a téli ég, kemény a menny és vándor a vidék, halkul a hó, megáll az elmenő, lehellete a lobbant keszkenő...

Új hozzászólás Aktív témák