Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • djg

    aktív tag

    válasz Zizi123 #45654 üzenetére

    Szia,

    Hát nem tudom mi legyen.
    Megrendeltem egy Minix U9-H-t, sokak által ajánlott, az összefoglalóban is, csak hát nem kevéssel drágább ennél a Venznél, holott hardveresen (DRM-et kivéve) ugyanott vannak...
    Sajnos egyikkel sincs tapasztalatom élőben, hogy milyen az összeszerelés minősége, távirányító, stb.
    De az áruk közti 15k HUF elég tetemes ugyanazért a konfigért, ezért most elbizonytalanodtam.
    Ráadásul a Venzen újabb android fut, bár nem tudom az mivel tud többet.
    Van itt egy teszt a Minixről, ami abban bízott még a teszt írásakor, hogy arra is jön a 7-es droid, illetve ezt is ígérte a Minix az állítása szerint, de ez nem valósult meg azóta se. Pedig leírja, hogy az U1 és az U9 is milyen sűrűn kap javítást, milyen jól támogatott.

    Két kérdés:
    - ez a másik teszt ha jól értelmezem azt állítja, hogy 2 távirányító van a dobozban, az A2-n pedig qwerty is van:
    The fact that it’s bundled up with MINIX A2 Remote, the duo offer a cracking performance.
    - illetve annyi, hogy a legtöbb tévé androidos telefonok tükrözését kínálja csak, de bizonyos helyeken láttam megemlítve, hogy apple készülékeket is tudnak ezek?

    Amúgy a kérdésedre válaszolva csak HD filmek lejátszására használnám (FHD és 4K HDR), no game, no youtube, no online tévé (most még, de ez változhat).
    Apropó a 2. cikk említi, hogy mennyire hálás a Minixnek, mert így le is mondta a sokkal drágább kábeles előfizetését. Ezt én is megtenném szívesen, de szerintem itthon nincs még elég fejlett tartalom

  • djg

    aktív tag

    válasz Zizi123 #45654 üzenetére

    Egyébként ha később mégis szeretnék valamilyen Elecet, akkor a Venz nem jó, de a Minix jó erre a célra?
    Bár azt mondtátok, hogy a Minix az egyik legjobb, ha nem akarok szenvedni és csak az előtelepített droidot használnám és most igazából ha az flottul működik, akkor nem tudom miért is cserélném (de bármi megeshet, így tapasztalat nélkül nehéz...).

Új hozzászólás Aktív témák