Új hozzászólás Aktív témák

  • dzz

    aktív tag

    válasz ztsoft #70418 üzenetére

    Nem mindig ír hülyeséget, csak veszettül nehéz kibogozni azt amit ír! Nem olvas/figyel hanem Write-Only módban válaszolgat. Egy valami keverék nyelvet használ amit el sem lehet képzelni, hogy melyik nyelvekből rakta össze magának, írásjelek véletlenszerűen beledobálva a mondatokba (ahogy esik úgy puffan módon), felismerhetetlen szavak és következetesen ugyan úgy mindig, tehát nem elütések, az bárkinél előfordul néha! Régies szavak keverése a modern változattal (oszt helyett azt), stb.. Egyszerűen igénytelen, renyhe írás amit nehezebb megfejteni, mint a LE/CE/OE forráskódját első olvasásra. 12-13 éves voltam amikor TV-Basic vizsgára mentem a SZÁMALK épületébe még a szocializmusban 83-84 környékén, 9-10 évvel később kódot küldtem a linux kernel listára. Ha programozás közben valamit félreütöttem, mérges voltam magamra, mert meg kellett keresnem és ki kellett javítanom. Ha valaki az „anyanyelvét” (nem tudom mi az anyanyelve, lehet nem is magyar, sok határon túli ismerősöm van akiknek írásban nem a magyar az anyanyelvük, mert iskolában sosem tanulták) így kezeli, akkor sok gondja van programozás közben (kivéve a Ctrl-C/Ctrl-V programozókat, már ha őket lehet programozóknak nevezni) és hamar őszülnek :D. A HE fórumán van egy erős moderálás ráadásul nyelvtanilag is, itt sem ártana olykor, még akkor sem ha eltűnne egy-két script kiddy!!!

    ERROR: '--failure' is not an option. Aborting... ---goo.gl/BFtD86

Új hozzászólás Aktív témák