Új hozzászólás Aktív témák

  • kovakovi77

    tag

    "Az idéző jelek közé kérném a legdurvább káromkodást amit halottál bele gondolni"
    Részemről annyit Bazinga!!!
    A95X MAX potom 5napi szenvedés után elfogytam az ötletekből.
    uart log szerint password dolgnál meghülyül. Így azt hittem a soc-ban a master key ment kukába.
    Mielőtt ökörséget kezdene irogatni logban látszik a lehetőség a ctrl+C vagy enter a boot megszakítására.
    olvasáshoz elég a gnd,rx igy rá kötöttem a tx-et is.
    Nem bootol. Le húz bootol...
    Volt már rá kötve tx-vezeték régebben igy furcsának tünt
    Vezetékek leforraszt meg tisztít műszer elő mér.
    Nocsak 600Ohm rx-tx közt? Mivel van nállam egy másik box bár az V10-es ott is mér, 100k
    Upsz. beugrott Mexel kolléga ötlete átnéztem a nyákot zárlat után, de ennek nyoma nincs.
    Rajz hiányában mikroszkóp alatt az rx-tx jel vezetékek utját követve kb a panel másik végén egy kondi van forrasztva (Most már tudom nem az, ez a tulfeszvédelem) Lekaptam, mértem rx-tx közt és 100K.
    Nosza bedug, bootol :)
    Mi történt:
    ESD védelemre bsztam figyelni :W Igy nem a cpu-t nyirtam ki csak a tulfeszvédelem aktiválta magát amikor egyszer valószinűleg a boxon keresztül sültem ki....
    Miért nem bootolt:
    rsa2048-ellenőrzés előtt feldobja a lehetősége a boot folyamat megszakítására...
    Igy a 600Ohmon keresztül az rx-jel egyben vissza volt irányitva a tx-vezetékre az u-boot
    meg a logban is látszik írja nyomj meg valamit és akkor kókányolhatsz....XD
    Az utánna levő katyvasz szöveg már csak a rx-vezetéken megjelent tx-vezetékre vissza küldött reakcio random karakterek.
    Miért bootolt a CE?
    reset gomb esetén u-boot figyelmen kívűl hagyja a megszakítás lehetőségét amíg nyomva van... a recovery és a CE-is indult így rendben....

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák