Új hozzászólás Aktív témák

  • mexel

    veterán

    válasz junkpod #26453 üzenetére

    Igen, ezzel tisztában vagyok, de ha nem rakunk semmit az sd-re, vagy nem teszszük be akkor a kártyát az update.zip nullás fájlunk is éppen annyit tesz, hogy belép recovery módba és errorral kilép a telepítésből hiszen hamis fájllal átvertük. Ha van bent egy LE számára megírt indítólemez akkor az indul mondjuk úgy hogy recovery módban a recovery helyett, hiszen ha van reset gomb akkor azt kell megnyomnunk hogy induljon.
    Ettől függetlenül lehet hogy az app nem megfelelő valóban, még nem próbáltam, csak a logika szerint gondoltam hogy ugyanazt teszi mindhárom megoldás ha éppen nem teszünk be LE számára megírt SD-t: Elidul recovery módban a box.
    Ha végzek a rom javításával ami már kb 90%-os akkor kipróbálom ezt a recovery boot módot.
    Remélem sikerül megoldást találnom a pixelesedés és blokkosodás problémára, kb hajnali 5 körül sikerült egy részét megfejtenem :) Ez elvileg alkalmazható lesz bármelyik mostanában kijött S905W és S905X-es dobozra, mert már abból isvan hibás. Egyébként lehet hogy banálisan egyszerű lesz a megoldás csak eljutni volt nehéz idáig :)

Új hozzászólás Aktív témák