Új hozzászólás Aktív témák

  • vodkaboy22

    addikt

    válasz #93966848 #409 üzenetére

    Vajon miért akad be néha... Mer hdd-t használsz 16 -25 ms átlag elérési idő ssd 0.2-0.3 ms. Most már egy ilyen gyakorlatilag átlag laptopban is akkor számítási teljesítmény lapul hogy ssd nélkül félkaru óriások csupán ezt hidd el. Majdnem elmondható ugyanez a dualchannel memoria hiányára is van olyan játék ahol dualchannel ram duplázza az fps számot...
    Akkor szerinted még 1 memoria modul mennyi gyorsulást hoz?
    Azt meg nekem senki ne mondja hogy összehasonlítható egy corei3massal mer most már nem csak gyanuperrel élek hanem mivel 1 hete kell :W használnom egy fosrakás intel corei5 masinát (dedikált gpu nincs hdd van és desktop... de elég futnia 1 vacak mikroszkóp tkp fényképező softvernek meg pár browsernek és már fél percet kell várni néha 1 rohadt photoshop műveletre...) Érdekes kipróbáltam ugyanezt az A10 olcso "gyöngébb" masinán de valahogy hasított mint a szélvész és amikor virtual boxbol megy a winfos linux alól photoshoppal meg hasonlókkal senki ne mondja nekem hogy tényleges multitaskingban jobb a 2 mag mint a 4...

    Villamos- és Gépészmérnök - Blog-omban audio felszerelések és saját készítésű elektroncsöves erősítők.

Új hozzászólás Aktív témák