Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz shakti69 #35485 üzenetére

    nézd, nem fogok bolti sok év garos dolgokat apróért odaadni
    hasonló áron sem mint sokszor a gar nélküli - esetleg hiányos tartozékos - motyó megy, elvből sem
    emlékszem mikor vettem a b550i aorust 65e-ért, aprón volt fenn egy
    gar nélkül - nem tudom ugyan hova tűnt róla a gar, mert legalább bő két évnek kell lennie -, hiányos tartozékokkal 55e-ért
    hatalmas deal :d
    de ha én kirakom az enyémet pár naposan szinte újan, csillió' garral 60-ért azt biztos nem viszik el ;]
    az én cuccaimon mindig sok gar van, nem kétes helyekre, akinek nem teccik' pár ezerrel olcsóbban biztos kap gar nélküli motyót, az az ő dolga:)
    aki már oboázott be sosedöglikmeg' cuccokkal, az tudja hogy érdemes-e esetleg pár ezerrel olcsóbban gar nélküli motyót venni, vagy garosan de mégis bolti ár alatt, rizikó nélkül - pláne hogy nem ritkán jóval bolti ár alá is megyek -
    aki meg ismer az tudja véletlen se feszelek agyon semmit és ha rákérdez nem fogok kamuzni semmiről milyen tuningot látott/nem látott, mint a legtöbb pistike aki azzal kezdi tuning sosevót', itt-ott-amott meg azt látod topikban hogy feszelt szét mindent ;]

    fanti
    nekem elég a bolti árakat figyelni, hírek nem is kellenek
    amit vettem 2x32 csillámpóni hányásos' crucialt nagyon sokáig 112-3e-ért ment alzán, most 14x ezer:) ez már nyilván új adag
    a 2x16 3000 aegis egy kivétellel már 63-65e ft boltokban
    nemrég még 49e-ért is kinn volt nálam, boltokban 55e-től indult - legutóbb talán 50 v 55e-ért raktam ki réz bordákkal -, több garral mint bármelyik boltban ahol újan forgalmazzák -
    de nem vitték, majd ősszel meglátjuk...lehet akkor már 70e-ért is örülnek neki
    ahogy nézem erősen fogyogat a 3200-es 2x16 készlet is, majd a következő adag abból meg verdesheti már a 70e ft-ot boltokban
    az olcsó ddr4-eknek úgy néz ki leáldozott, pláne ha amd előrehozza a ddr5-ös motyókat
    nekem meg nem sürgős, a fekete crucialoktól akartam "szabadulni", sz@r fekete nem kell még fiókba se :d - szubjektív, de sztem nagyon puruttya, és nekem már számít az is hogy néz ki -, még akkor is ha nem használom :d
    azt meg elvitték

    de off end mert kapunk ( :

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák