Új hozzászólás Aktív témák

  • Timer

    veterán

    válasz hokuszpk #3302 üzenetére

    Azért azt tegyük hozzá, hogy nekem v1 volt, ráadásul az első BIOS verzióktól indulva egy olyan platformon, ami akkor még minden gyártónak ismeretlen terepnek bizonyult. Ne hasonlítsd egy v2-es lappal, és bő két éven át reszelt BIOS verzióval szerzett tapasztalataidat ahhoz, amit én az első hónapokban szereztem, amikor még kábé béta volt minden! Semmit nem vártam el attól a laptól, csak hogy működjön, de kezdetben ezt sem teljesítette, teljesen automatikus beállítások mellett is legalább két-három alkalom volt egy héten, hogy coldbootból nem indult el. Ennek semmi köze ahhoz, hogy lelke van, vagy nincs. Anno volt Sempron 3000+, illetve Phenom X4 955BE konfigom is, azokkal semmi gond nem volt, szóval nem én vagyok AMD ellen beoltva, hanem vagy a gyártók lettek trógerek, vagy én nyúlok bele hibás példányokba.

    A PC MATE egyébként jó egy éve stabilan ment már, a brutális POST idő volt az, ami a kezdeti hibákból megmaradt., de megpakolva cuccokkal már a B450-F sem ilyan fürge, mint amikor a teszt padon csak processzor és RAM volt benne, szóval ez nyilván ilyen platform, annyira nem érdekel már ez a része.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák