Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • antikomcsi

    veterán

    LOGOUT blog

    válasz arabus #651 üzenetére

    Esetleg nem a regisztráció időpontja volt a mondanivalójának a lényege, hanem talán inkább az, hogy ez hányadik neki.

    Bár mondjuk biztos vagyok benne, hogy minden frissen regisztrált tag átnézi a fórumozók évekkel ezelőtti hozzászólásait, hogy képet alkothasson mindenkiről.

  • ukornel

    aktív tag

    válasz arabus #651 üzenetére

    Ha valaki a PH-n úgy kezdi osztani az észt, hogy azt próbálja (kevés sikerrel) kibogozni, hogy ki a fene is az az Oliverda, az jobban tenné, ha inkább még figyel egy darabig, mégpedig csöndben, már bocs.
    Szó sincs arról, hogy le kellene nézni az újoncokat, a "friss regisztáció" bizonyára nem személyeskedés volt, hanem annak szólhatott, hogy nem ismeri Oli itteni (nem is annyira régi) munkásságát. Ennek ellenére a VIP státusz látványa elgondolkodtató kellett volna, hogy legyen, és ha ezek után hülye következtetésre jut bogozgatása során, csak saját magát röhögteti ki szerintem.
    A tetejébe meg olyan kijelentéseket tesz, mint hogy "összehozzon valami értelmes kártyát, és ha sikerül is neki, akkor is fényévekre lesz", - ez már magában önellentmondás. Az értelmes kártya hogy lehet fényévekre? A fényévekre levő kártyát milyen alapon nevezné értelmesnek? Nonszensz. Ráadásul ez egy AMD-s topik, ahol egy ilyen paradoxnak tűnő, nem túlságosan kidolgozott állítás akár sérthet is sokakat.
    Ezzel gyakorlatilag írásbeli kérvényt nyújtott be egy rendes leoltásért, és Oliverda még nagyon visszafogott volt.
    Szerintem.

Új hozzászólás Aktív témák