Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pro!Petya

    addikt

    válasz zseko #19027 üzenetére

    Pfhuuu ismerős , ne tudd meg mennyi savazást kaptam pár topikban azért hogy 2 hónapja, FX proci alá vettem a GTX1080-at. Egyszerűen nem tudták felfogni Az új rendszerhez lesz véve de akkor olcsobban vettem mint ahogy az 1070-ek futottak szóval nem hagyhattam ott annyiért. Láss csodát most meg kész a rendszer..
    Egy két embernek nagyon nehézkes a felfogása..

    Más.

    Valaki kérdezte miért jobb 370-es lapot venni 350es helyett...

    Csak egy példa hogy én mi miatt választottam 370-et:

    2012-es Asus sabertooth lapom anno az egyik legdrágább és szerintem az egyik legjobb volt a piacon és az akkori rendszeremhez erős túl lövésnek számított volna, de kiszolgált majd 4 procit , (1 meghótt ilyen ez a popszakma :DDD ) és egészen a múlt hétig használtam (kb az első perctől OC*-nak volt/van kitéve) és szerintem a világból kifutna de már pihen a sarokba az a pc, de csak mert megjött a ryzen konfig ,igaz eljárt felette már jocskán az idő de gyanítom az ujabb alsobb szegmens lapjai silányabb alkatrészekből vannak összetákolva. Nem véletlen adtak rá 5év garanciát amit valljuk be ma már nem sok helyen látni.

    Naszóval kb ezért döntöttem úgy hogy alaplapból csak is zászlóshajót. ;) :R

    [ Szerkesztve ]

    Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

  • alton1978

    tag

    válasz zseko #19027 üzenetére

    Ja, egyébként tökéletes ez így. Aludtam rá egyet, s valójában igaza van chopin42 kollégának.
    Megvárom az újabb upgrade-el a Zen2-őt. Addig ezzel is tökéletesen tudok melózni és a kompromisszumot is megleltem.

    Megjártam a Hadak Útját, miközben a Fiastyúkot kerestem!

Új hozzászólás Aktív témák