Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • speedygonzi2

    tag

    válasz hackeeeee #668 üzenetére

    Szóval a jó hir az hogy, hackee-nek igaza volt :)
    szoftveres gond volt, amire valahol én is gyanakodtam, mert pl stress test-en stabil volt, de láttam már sok mindent, win 10-el meg 0 tapasztalatom van, meg ezer éve nem csináltam semmi komolyat a gépemmel, (mivel nem volt alkalmas semmire a kiöregett gépem).

    szóval:
    felcsaptam egy net framework 1.1.-et, egy NFW 1.1 SDK,t VCredisteből meg szépen sorban, X86-X64 párosokat, 2005-2005SP1,2008,2008SP1,2010,2010SP1.
    Aztán jó lett. hogy melyiktől, nem tudom, mert egyben letöltöttem mindet, aztán daraáltam (mitán tegnap egy másik rendszeren, random 3-4 pack nem segitett....)
    egy jó kis linkgyűjtemény a célra: link

    szóval lefutotta a heaven benchmark. ezt most sikernek könyvelem el, szóval lehet hogy mára abba is hagyom és megyet csinálni inkább:)

    A RAM-okat visszatettem 2933-ra bootolnak (asszem még CL16-on vannak).
    Még majd este meg holnap kellene néhány tesztet futtatnom, hogy minden jól működik-e, vagy inkább elálljak a vásárlástól amig lehet...

    Köszi mindenkinek a segitséget, sokat segitettetek a troubleshootingban, legalább azzal hogy ki tudtam zárni, mi nem okozza a gondot...
    Ettől függetlenül a RAM-okra mérges vagyok. direkt azért vettem mert ezt legalább megtaláltam a QVL-ben, erre no. nem az a verzio. a többi ami volt a webshopban meg nem volt bene sehogy... na erről majd később.

    Futott egy ilyen heaven benchmark, kb reális?

    Üdv,
    Speedy

Új hozzászólás Aktív témák