Új hozzászólás Aktív témák

  • Balathruin

    veterán

    válasz kertosz #16200 üzenetére

    Üdv. :)
    Nálam elég jól megy az APU, Skyrim 1280x960 felbontásban közepes-magas keverékes egyedi beállítással, 16-os anizotróppal teljesen jól megy (még nincs modolva), FPS-t nem tudok mondani, de közepesen szerintem 30 körül lehet. Grid 1. része 1600x1200, max. beállításokkal + valamiféle level 8 szűréssel 1 pályán tesztelve, FPS-t néha figyelve, 30 körül (felett) volt. Need for Speed Most Wanted textúra moddal és effekt javító enb-vel szépen megy (1280x960), Need for Speed World fájlban túrkálós max. beállítással (visual treatment off) elég jól megy, 1-2 helyen láttam, hogy kicsit szakadozik a kép, de nem lassult le, vagy akadt be a játék, azóta még húzva is van a gép. Még az új Most Wantedet is végigszenvedtem, ott nincs sok beállítás, minimumra volt véve és szerintem nagyon jól ment, a betöltésnél a mozgó szöveg akadt mielőtt játékba rakott volna, de az meg nem számít. :)
    Még egyszer BF4 Sigle-t próbáltam rajta minimumon, ott valamiért a ramot nem használhatta ki (6GB, 1GB a GPU-nak) és párszor megállt tölteni, amikor elkezdett kaparni a HDD, pedig másnál 4 gigával és elég gyenge kártyával és procival nem volt ilyen.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák