Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Izee1233

    csendes tag

    válasz tupacamaru #385 üzenetére

    Bocs kozbe elfeledkeztem errol a helyrol.

    Ugye USA-bol rendeltem.
    Rendelesnel Amazon latta, hogy Mo-ra rendelek es automatikusan felszamoltak nekem a VAM-ot es az AFA-t es a csomag ugy erkezett DHL-el, hogy be volt pipalva rajta, hogy a felado allja az esetleges AFA/VAM koltsegeket.(Ezt maga a DHL ugyfelszolgalatos csaj mondta.)
    Ha esetleg tobbet kene fizetni, mint amit az Amazon kiszamolt neked az elejen akkor azt a koltseget benyeli.

    Tehat, ha kozvetlen Amazontol rendelsz (nem az Amazonrol egy 'kulsos' eladotol) akkor nincs mas dolgod a csomaggal, mint kifizetni amit az Amazon kiszamol neked es mikor kihozza a DHL-es futar oda adni neki a kitoltott papirkadat, hogy elismered, hogy ugyesen elvamoltak neked a csomagot. (Enelkul oda se adja neked a csomagot a futar.)

    @halaszer:
    Ha paypal-al fizettel akkor ott van lehetoseg visszakerni a penzed, hogy nem kaptad meg amiert fizettel.
    Regebben volt mar szerencsem ilyenhez, de regen volt ugyhogy emlekezetbol: Feladsz valami ticketet amiben reszletesen elsirod mi bajod es, hogy refund-ot akarsz. Eladonak lehetosege van reagalni ra stb, de el lehet jutni odaig, hogy paypal visszautalja a penzed es leboxoljak ok az eladoval.
    Szerintem elso korbe mindenkepp probald meg a Live Chat-es help-et Amazonon. Tuti van tapasztalatuk es keszsegesen segitenek mindenben, ahogy a tapasztaltam. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák