Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Deadpapa

    aktív tag

    válasz copass #19700 üzenetére

    A hasonlatod nagyon jó.Tetszik.Viszont ahogy látom az értékelések 90% át Minden értékelő talál hibát a képek 90% ban.Majd ő is feltesz egy képet ezzel a szöveggel tudom nem az igazi de itt és ott ezt és azt kivéve jó.Mindenki ugyan azt a sémát követi ami szerintem unalmas.Nem igazán láttam az utolsó 20-30 oldalt egy oylan képet sem ami más lenne egy picit is eltérne és az értékelésekben sem.Ezzel nem azt mondom hogy az enyém az.Csak feltettem mert kíváncsi voltam ha eltér a megszokott körversenytől értékeli-e valaki.Általában 500px re teszek fel képet.Volt ami már ért el 95% is de nem volt erőm feltenni ide mert ugy is lehuzta volna valaki.Szeretek tanulni fejlődni.És tudom ami előirások vannak azokat tudom és alkalmazni is.De nem akarom.Mint előzőleg is irtam arra a képre igazolványkép.A verdám az fasza tényleg de én utcai versenyre való vagyok itt meg F1 es unalmas körök vannak.Sorry ha vkit megsértettem.Biztos van olyan ember akinek ez fáj és felháborodik.De ugy hiszem megbeszélni kibeszélni jöttünk ide dolgokat.

Új hozzászólás Aktív témák