Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Totyi

    őstag

    válasz GombócArtúr #139 üzenetére

    Nem.Ez tudatos.Mint a neve is súgja,álmodban saját magad döntesz akármiről.Pl ha álmodban kergetnek,akkor általában(azért írom így,mert lehet spontán tudatos álom is)elszaladsz.Ha felismeed hogy álmodsz,nem kell elrohannod,más döntési lehetőséged is van.És ha tudod,hogy álmodsz;akármit megtehetsz.
    Juhhhééé,nekem ma volt az első tudatos álmom!!!Elhatároztam,hogy álmomban átmegyek egy falon.
    Az álom:bnőmmel az utcájukban vagyunk,és én nagyon álmos vagyok.2 házzal arrébb van egy kb 1 méter magas sövény,ott állva! elalszom.Addig Ő hazamegy.Felébredek(álmomban),és érzem hogy egy helyben vagyok,de közben haladok jobbra(állva).Felnézek,és egy amolyan játék hősnőt látok,amolyan Tomb Raider félét a bokor mögött.Egy ideig még megyek jobbra,majd visszajövök,addigra már az utcán áll.Rögtön furcsa lett.Megkértem,hogy lőjjön egyet a pisztolyával.Vmiféle lézert lőtt ki.Ekkor már tudtam,hogy álmodom.Megpróbáltam repülve ellökni,de nem igazán volt sikeres a próba.Többszöri nekifutás után sem.Otthagytam,mert eszembe jutott,hogy mit határoztam el álmomban.Ott a fal az utcán,beton kerítés,mészkővel bepucolva.Izgulok.Először csak a kezemet teszem bele...simán megy,kellemes érzés.Tovább megyek,és már a karom van benne...még tovább,már a fél testem.Ekkor kicsit nehéz lesz,és megijedek;gyorsítom a lépteket(fél szemmel látom,ahogy a brnőm jön felém a kapu felől balról),és már teljesen benne vagyok,haladok kifelé belőle.Az egész olyan fantasztikus érzés.Már majdnem kinnt vagyok,amikor anyám felkellt:nem kéne indulni???:O:(((''
    Ennyi volt az első!Van linkelve pár oldal,nézd meg,és megérted;hogy mi a lényeg.
    Ha van rá igény,akkor sűrűn látogatom a topicot.Ha érdekel vkit,akkor lehet róla csevegni.
    Amiért én elkezdetem ezt az egészet,az bonyolult;tudat alatti probléma,és remélem,hogy segít megoldani.Tholey könyvét elolvasva,van rá esély.

  • Totyi

    őstag

    válasz GombócArtúr #145 üzenetére

    A beállításról már lemondtam,mert a hétem egyszer jött be.Inkább alszom tovább.
    1 hét óta nem volt tudatos álmom,de minden nap álmodom.Eméxem az álmaimra,elég tisztán,de közben vhogy még nem akarózik feltenni a kérdést.Próbálok még finomítani vmit a technikán is.Próbálgatom a képtechnikát is,több keveseb sikerrel.
    Ha édekel a téma,akkor beszélhetünk róla.Jó lenne vkivel erről dumálni,mert sokakat nem érint a téma.Pl a bnőm segg hülyének néz emiatt.:(((

  • damatic

    tag

    válasz GombócArtúr #159 üzenetére

    Mivan, senki nem álmodik? :F

    Nemrég azt álmodtam, hogy a fiammal (aki most 6 hetes) elsétál a feterom egy parkolóban egy buszhátsólámpákkal szerelvényezett sötétzöld lada 1200-as mögött, aztán a fiam megkérdi fatert: mi az a fejeden, harang?
    Erre fater: nem, sapka, hogy ne fázzon a fejem. Tudod, a kalap meg a sapka olyan férfias dolog.

    Aztán felébredtem, hogy sír a fiam, hogy éhes. ;)

    Jobb hülyének látszani, mint annak lenni.

  • Totyi

    őstag

    válasz GombócArtúr #165 üzenetére

    Spontán tudatos álmok lehetnek,nekem is volt;még régebben.Amióta csinálom,már volt 4 tudatos álmom.Ez másfél hónap.Tudom;hogy nem sok,de bízom benne,hogy idővel megszaporodik.A technikákról tudok,próbálom is gyakorolni;több kevesebb sikerrel.Egyenlőre a Tholey féle tudatállapot ellenőrzést csinálom;ezzel vannak sikerek.Ugye milyen jó érzés álmodban szabadnak lenni???:))
    És olyan,mintha a valóság lenne.Sajnos csak hétvégén tudok többet aludni(sokáig);így ezek a tudatos álmok is ekkor voltak,hétköznap egyse.
    Ezek érdekes dolgok,amiket írsz.Ki tudja;hogy mire képes az agyunk.Én vevő vagyok sokmindenre,és nyitott.Érdemes átolvasni ezt:[link]
    Hosszú fórum,de érdekes;és sokat lehet tanulni belőle.Én majd egy hétig olvastam.Itt is jelen vagyok,ha szükséges tapasztalatot osztok,bár egyenlőre nagyon nincs sokmindent.De ilyenkor fontos;hogy meg tudd beszélni vkivel.

  • Totyi

    őstag

    válasz GombócArtúr #180 üzenetére

    Köszi,:Bde tovább szretenék fejlődni.
    A tudatállapot ellenőrzést.Magyarul minden olyan helyzetben felteszed magadnak a kérdést;ami jellemző lehetne-e egy álomra.Mi ez a kérdés?Egyszerű:ébren vagyok-e vagy álmodom.Ezt nem egyszerűen megválazolod;hogy nem,mert akkor nincs teszt.Komolyan kell ellenőrizni.Nagyon sokmindent kéne leírnom,így inkább adok egy linket;ott minden megvan.[link]
    Álomfejtésben én sem hiszek,pláne úgy nem hogy szavakra bontva értelmezzük.
    Ha van még kérdésed;akkor írj,szívesen beszélek róla.

Új hozzászólás Aktív témák