Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rauschie

    senior tag

    válasz macilaci78 #589 üzenetére

    én úgyfest döntöttem.....tommygun rullllz!

    ebben már csak az alábbi tényezők ingathatnak meg(asszem:D)

    1)ha nincs hozzá dobtár, mert eddig nem láttam
    2) ha nincs függőleges előagy, mert eddig aztse láttam, pedig az kéne a mafia feeéinghez
    3) mire meglesz a pénzem simán átszerethetek vmi másba(ca m15ös széria pl:D)
    4)ha ha 30-40 körül hozzá tudok jutni egy marui gbb beretta resident eviles kiadáshoz

    igy utólag.....mivanvazzehh???
    6 kiló?
    annyibó egy para kijön!
    biztos h 6???
    no nemmintha elrettentem vóna:D de én vmi 3,8ról tuttam (fullfém rulz)

    a másik: thompsonról azt olvastam h elég jó a túzgyorsasága, neked van összehasonlitási alapod, mit gonolsz?

    mod: külső-belső anyagminőség: énis így olvastam, a ca m15ök külső aluminium-üvegszálas müanyag boritása nagyon ottvan, de a thompson is fém, ja amit még kérdeznék h a tus meg a markolat gondolom nem igazi fa, vagy de?

    [Szerkesztve]

  • mykos

    aktív tag

    válasz macilaci78 #589 üzenetére

    Egyébként tényleg ajánlgatták, hogy bármit megszereznek csak mondjuk mi kell ;)
    WD esküszik rá, hogy M130 került az MP5-ösömbe :U Cóval valamikor megy vissza a műtőbe, levágunk a 130-ból 20-at ;]

    rauschie: A dobtárral csak finoman 600BB felettiekre már más szabályok vonatkoznak.

    V.ki: Spas12-es egy 3csövű jószág, 3BB megy egyszerre,a szórásáról annyit hogy ~20 méterről ha valakire rácélzol mind a 3BB a cél mellett fog elmenni....amikor rámtámadtak ilyen állatfajtával akkor olyan 10-20centikre kerültek el a BB-k :U

    AS8935G, TM G3 Custom, TM DE .50 AE HK, SGS2, SG Alpha ghfr77vvt76buzzu89v 6ztt

Új hozzászólás Aktív témák