Új hozzászólás Aktív témák

  • Coccolino_O

    őstag

    válasz macilaci78 #29951 üzenetére

    Beltérre, itt talán nincsen annyira hideg, hogy drasztikusan befolyásolná a mukodeset. Egyre enyhebbek a telek, itt is.

    Az egész gbbr egy kompromisszium, csak belegondolok, hogy egy tárban van, 40-50 bb a legjobb esetben. A tárak tudnak gázt ereszteni. Venned kell a "bolti" gázt, ha nem otthoni propánról tolod. Ahogy említetted, a hőmérséklet miatt lehet, hogy nem fogja ugyanazt a teljesitmenyt nyujtani, mint egy aeg vagy hpa. Az extra karbantartást én nem látom problémának, főleg, miután kibeleztem két aeg-t, amóta megint játszom, nekem az pozitív, hogy egy gázosban kevesebb az alkatrész, és könnyebb karban tartani. Talán csak egyszerubb elengedni ezt a gbbr-t, de mindig arra vágysz, ami éppen nincsen nálad. :) A GHK-nak van egy G5 variánsa, ami kb. annyiba kerül, mint egy új TM MP7, de nem tudom, hogy minőségben és megbízhatóságban van-e olyan jó, mint a TM. Jó lenne kipróbálni egy gbbr-t is, aztán meglátom, hogy megyek-e tovább hpa irányába.

    Hm. Mindenféleképpen tervezek venni TM Glock 17-t a jövőt illetően, mihelyst engednek megint játszani.

    Köszönöm. :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák