Új hozzászólás Aktív témák

  • #56573440

    törölt tag

    válasz macilaci78 #27502 üzenetére

    Igazából az 50-es tárat cqb-re vettem, amikor az az elsődleges lesz. Értelem szerűen ezzel így nem lehet erdőben mászkálni :D Nem is terveztem. Arra lesz 3 normál tár rendszeresítve, ha milsimre megyünk ott azokat fogom vinni, az 50-es meg marad otthon.

    Egyébként ha már cqb, lehet még egy cyma féle 350-es shotit vennék... Ahogy néztem ezeknek a trishot cymáknak a bele azonos, csak a tokozása más... Látom, hogy hidegben nem túl ideális, és a fix hopup + gyári random összeszerelés miatt elég nagy a szórás lőkép és fps vonatkozásában is. Cserébe nagyon javítani se lehet rajta, leginkább eldobós történet. Viszont pont ennyibe is kerül alapvetően... Mivel a szerdáim fixen cqb-re fognak elmenni ahogy nézem, így adja magát a kérdés, ezek ilyen baráti, nem kompetitív szórakozásra azért megfelelnek, vagy felejtős? Igazából ha egy évet kibír nekem már azt mondom jó lehet... Soft-on igazából nagyon nem szidták őket mondjuk... A fém variáns annyira nem vonz, annak is ugyan az a műanyag a bele, cserébe két műanyagot veszek belőle, amik nem olyan fej nehezek :D

    Ilyen a menetem. Ennél jobbat nem nagyon tudtam lőni sajna...

    Ha nem találok adaptert, akkor rendelek egy ilyet aztán jóccakát. Erre meg direktben fel kell mennie a tracernek is.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák