Új hozzászólás Aktív témák

  • sptkyle

    senior tag

    Érdekes dolog történt.
    Nemrég rendelgettem, többek közt a Dealextreme-ről is. A 4 csomagból 2 nap után 3csomag shipped lett, 1 pedig order received maradt.
    Írtam a supportnak, hogy : Látom hogy ez meg ez a csomagom várakozik, feltételezem valamelyik item benne kifogyott. Mivel nekem sürgős lenne a feladás, ezért ha elátulják, hogy melyik item hiányzik, kiveszem azt a csomagbol, hogy meggyorsítsuk a menetet.
    1 nap után jött az illedelmes válasz, hogy valóban az egyik item out of stock lett, de gőzerővel dolgoznak a beszerzésén, várjak még néhány napot türelemmel, és elnézést a késlekedésért.
    Erre írtam, hogy akkor az egész csomag megrendelését törlöm, köszönöm a választ.
    Majd a csomag megrendelését tényleg töröltem, erről jött is egy automata válasz, hogy a pénz néhány napon belül megjelenik a számlámon.
    Eltelt a péntek, majd a hétvége, közben ugy alakítottam az anyagiakat, hogy számítottam a pénz visszaérkezésére.
    Hétfőn már erősen nézegettem a mailjeimet, meg a paypalt, de semmi. Mondom biztos csak lassu a rendszer.
    Kedden azért mondom már ránézek a dealer oldalára. Hát a lemondott csomagom nem shipped lett? :( Azért ez elég meleg, hogy egy lemondott rendelést feladnak.

    "Az a baj,hogy ha v.ki játszik igényesebb játékkal,akkor a gépre költeni kell.Ez a helyzet." by Gica666

Új hozzászólás Aktív témák