Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hydra SR

    addikt

    válasz Met #1905 üzenetére

    Mert ahhoz nem értek eléggé, lassan és kényelmetlenül tudnám megcsinálni még azt is ami menne de a legtöbb dolog nem is menne. Előbb-utóbb meg fogom tanulni de most pár héten belül nyomtatásba kéne kerülnie legalább 30 képemnek amiknek a kidolgozása még Paint Shop Pro-ban is egyenként vagy 2-3 óra. Anno a PSP-ben kezdtem el mert épp az volt fent a gépemen aztán megszoktam, szerintem teljesen jó az a program, akkor meg még álmodni sem mertem róla, hogy 1 évvel később fotókiállításom lesz és ilyenekre is figyelni kéne, hogy eleve olyan programot tanuljak meg ami erre alkalmas. Sőt, igazából azt is csak tegnap tudtam meg, hogy a PSP erre nem annyira alkalmas, mikor tesztnyomtatásokat csináltunk és a kép volt a szűk keresztmetszet, nem a nyomtató. Az egészben az a bosszantó, hogy az eredeti kép színmélysége megfelelő lenne, egyszerűen csak nem tudom olyan formában elmenteni. Ha meg nem nyúlok hozzá akkor még zajt szűrni se tudok, pöttyösen meg rosszabb, mint 24 biten.

    [ Szerkesztve ]

    A privát arra való, hogy olyasmit írj, ami nem tartozik másra. A szakmai kérdéseknek általában van topicja. Ha nincs, nyiss egyet.

Új hozzászólás Aktív témák