Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • janos666

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz BonFire #13452 üzenetére

    Most már komolyan! Neked mi a f@sz bajod van ember? :F

    Azért írtam privát üzenetet, hogy ne szaporítsuk itt tovább az OFF-ot azzal, hogy a semmin veszekszünk. Azt hittem (mivel privát üzenetben nem jött válasz, hogy) azzal végre be is fejeztük, erre most látom, hogy te még mindig itt vered magad rajtam és tovább játszod a pszichoterapeutámat?

    Senki sem kért rá, hogy nekiláss a pszichoanalízisemnek, úgyhogy ne akard nekem kiszámlázni, mint kedvességet. Szerintem ezen akár jogosan is sértőtdhetnék meg, hogy egy szakmai topicból elmeorvoshoz küldtél, amiért nem éreztem kellően produktívnak a tanácsaidat és elég barátságosnak őméltóságodat. :P

    Mégis mi volt az is, mikor egy szakmai fórumon halandzsának nevezted az angol szakkifejezésekel teli, de szerintem egyébként teljesen értelmes hozzászólásomat?

    És nem is érted, hogy ezután miért érzem magam elüldözve ebből a topicból? :W

    Tőled egy ponton túl semmi értékelhető hozzászólás nem érkezett felém, csak személyeskedés és lesajnáló ömlengések tömkelege. És most is szándékosan itt folytatod, nem privátban, hogy az a minimális kis önbecsülésem tényleg sértve érezhesse magát, hogy mégse én kullogjak már el úgy, mint egy seggarc, aki csak azért jött ide, hogy téged idegesítsen és szétOFF-olja a te kis PS topicodat. :F

    Neked legalább annyi lelki problémád lehet, mint amit nekem tulajdonítasz.
    Ha ez segít, én feláldozom magam és elkísérlek egy orvoshoz. :D

    TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

Új hozzászólás Aktív témák