Új hozzászólás Aktív témák

  • szeszab

    tag

    Sziasztok!

    Egy Acer Aspire 5535-604G25Mn laptopom van. Most 1 éves. Minden rendben van vele, kívéve, hogy szerintem a kelleténél jobban melegszik. De mivel ebben nem vagyok teljesen biztos,így hozzátok fordulok segítségért. Letöltöttem egy Everest Programot, ami szerint a processzor 71°C-os, a magok pedig egyenként 67°C, hűtőventillátoroknál GPU 0%. Ezek az adatok átlagos 5 órás géphasználat mellett alakultak. Fizikailag ez annyit jelent,hogy ha megfogom a gép alját szabályosan meleg. Pedig ez alatt az 5 óra alatt egy kitámaszthatós állványon volt, tehát nem nem ér közvetlenül a gép alja semmihez, így gondolom én normálisan tud levegőzni, valamint neteztem, töltöttem, és kb 45 percet filmet néztem ez alatt az idő alatt. Ebben az 5535-ös szériában AMD Athlon X2 proci van, ami álítólag szeret túlmelegedni. Lehet, hogy egyszerűen csak ennek tudható be a melegedés, vagy ez tényleg nem normális dolog, és küldjem szervízbe. Garanciális még mert vásároltam hozzá garanciakiterjesztést, csak az adatok mentegetése végett nem szeretném mindenféleképpen szervízbe küldeni, na meg azért mert gyárilag Vista volt rajta, most pedig Win7-et tettem rá. A másik kérdésem pedig az oprendszerrel kapcsolatban lenne. Win7 Ultimate X86-ot tettem rá a gyári Vista helyett, mert mindenki azt mondta,hogy sokkal jobb. Na most én eddig nem sok különbséget vettem észre. Talán így egy picit gyorsabb játékoknál. Szerintetek melyik a jobb op erre a szériára, mivel nem nagyon vannak driverek a win7-re ehhez a sorozathoz, habár elméletileg megy a Vistás szoftverekkel is.
    Válaszaitokat előre is köszönöm!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák