Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Andie

    őstag

    Sziasztok!
    Látom mostanában nem volt itt aktivitás, de hátha...

    Már elég régóta gondom van a filmekkel, és megfigyeltem, ezek jó eséllyel AC3-al vannak kódolva. Illetve most valamit álligattam nemrég, és azóta MatrixMixer van, de úgy látom szinte ugyanaz.
    A probléma : néhány perc után a hang egyre halkabb, majd beáll egy szintre, ami kb olyan 50%, vagy még kevesebb. Amint megmozditom a pozicionáló csúszkát, azonnal visszahangosodik, de újabb néhány perc alatt visszahalkul.
    A halk állapotban hiába hangositom feljebb a speakereket, ugyan hangosodik, de tompa, mély, dübörgös lesz, az emberi hangok elvesznek, a környezeti zajok meg olyan hangosak, hogy a szomszéd átkopog.
    Próbáltam kikapcsolni az Auto gain controlt az AC3 beállitásoknál (több oldalon ezt ajánlották), de mintha semmit nem csináltam volna, minden ugyanolyan. Játszogattam a master volume-mal, hangosodik, halkul az induló hangerő, de aztán ugyanúgy elhalkul.

    Ace Mega codecs packom van fent, és egy régi 2.1-es philips szetten hallgatom a hangokat. Van valami tippetek a dologra? :F

    Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

Új hozzászólás Aktív témák