Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SzentCJ

    csendes tag

    válasz kapcs-ford #5 üzenetére

    Kapcs-Ford. Én bele ejtetema telefonomat a Vizbe... Kb 3 percig volt benne De kiventem ki kaptam aksit mindent!!! Hagytam kb 3 óra hosszáig száradni Be kapcsoltam. át aszt irta ki h Töltés szüntelenül. Aku kimélés. (SamsungChamp) És utána másnak feltetem töltöre fel töltötte magát és Minden jó lett rajta net stb-i Fénképezö kamera... De viszotn 3 napig magától töltötdöt :Y :DD De utána ez elmult feltöltöttem emgint csumára... El romlott a Vissza felé Gomb Mert ugye ez Érintös és 3 gomb van rajta... De azis meg javult...:D És Mostmár minden jó.

    De 1 bajvan. Bedügöm töltött feltölti magát. De viszont HA AZ USB-ÉT TESZEM RÁ KI IRJA H KAPCSOLODÁS PC. HEZ DE NEM ÉRZÉKELLI A GÉP... bisztos h a gép nek semmi baja nincs !!!

    Szervizbe vigyem???:O

  • SzentCJ

    csendes tag

    válasz blueMerle #117 üzenetére

    Én bele ejtetema telefonomat a Vizbe... Kb 3 percig volt benne De kiventem ki kaptam aksit mindent!!! Hagytam kb 3 óra hosszáig száradni Be kapcsoltam. át aszt irta ki h Töltés szüntelenül. Aku kimélés. (SamsungChamp) És utána másnak feltetem töltöre fel töltötte magát és Minden jó lett rajta net stb-i Fénképezö kamera... De viszotn 3 napig magától töltötdöt De utána ez elmult feltöltöttem emgint csumára... El romlott a Vissza felé Gomb Mert ugye ez Érintös és 3 gomb van rajta... De azis meg javult... És Mostmár minden jó.
    De 1 bajvan. Bedügöm töltött feltölti magát. De viszont HA AZ USB-ÉT TESZEM RÁ KI IRJA H KAPCSOLODÁS PC. HEZ DE NEM ÉRZÉKELLI A GÉP... bisztos h a gép nek semmi baja nincs !!!
    Szervizbe vigyem???

Új hozzászólás Aktív témák