Új hozzászólás Aktív témák

  • mekker

    őstag

    Szerintem csak beállítás kérdése. Lehet, hogy HDMI-vel kicsit máshogy működik a driver, és más beállításokat használ. Egyébként az miért baj, hogy nem túlszaturált a kép, vagy ez alapból ilyen fénykép? Illetve életlenség, stb. nem jelentkezik?

    A kábel valóban sokadlagos tényező a digitális jelátvitelnél, én is 1500 körül vettem 5m-t, max. 2 ezerért. Az aranyozás lényegében csak parasztvakítás, ami számít az az, hogy legyen rendes zajszűrő szigetelése a kábelnek (tehát legyen egy kis átmérője, súlya). Ne a legolcsóbbat vedd, párral felette már jó kábelt kapsz; a kábelvég ne lötyögjön, tehát minőséginek hasson a kábel. Természetesen vannak esetek, amikor a nagyon olcsó kábel okozza a problémát.

    Amúgy nem feltétlen van különbség a VGA vs DVI kép közt, csupán az analóg jelátvitel miatt a VGA/D-SUB erősebben függ az átviteli tényezőktől, mint a DVI/HDMI. Tehát megfelelő kábellel az is tűéles képet ad.

    Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

Új hozzászólás Aktív témák