Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Danyboy

    csendes újonc

    válasz Cyrusv10 #8384 üzenetére

    Szia,

    Nagyon igaz amit írtál: "Viszont ahogy nézegettem eddig, nem biztos hogy ez a típus ~180cm vagy annál magasabb embernek is jó lehet, aki e magasság körül nézegeti az mindenképp próbálja ki elötte azt javaslom."

    Én 193cm vagyok és minden létező széket kipróbáltam a Jysk-től az Ikeán át az RS bútor Deluzzo-ban és voltam az Irodabutik-ban is. Az általad jelölt Emagra szék egyik verziója bizonyult a legkényelmesebbnek, de kályhaezüsttel fújt gagyi érzetet adott 200k+ ért. Ennyiért nézzen már ki valahogy. (ez inflációs hatás előtti ár volt) Már az eredeti keret felett vagyok jóval, de ott vagyok, hogy muszáj leszek beruházásként kezelni a dolgot, mert szétmegy a hátam mire találok egy jó széket. Most egy Ikeás csodán ülök gerincpárnával... miután visszaadtam a céges Anteres Boston székem. Ez nagyon kényelmes szék, de beleizzadsz 8+óra után és nincs fejtámlája, az XL verzió 200k+ annyit nem adnék érte.

    180cm magasság felett az általános probléma,ha a szék támlájának teteje nem a lapockádat karcolja, az a karfa. 10 székből nálam 9-nél a karfa a legmagasabb pozícióban is 1-2cm-el alacsonyabb az alkaromnál. Vannak nagyobb fotelek, amik jók lennének, de lakásba nem jó, ha nincs elég hely. Cégnél Herman Miller szék van, az mondanom sem kell megfelelő, csak nem tetszik a "színe"..

Új hozzászólás Aktív témák