Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Esther

    tag

    Volt egy fergeteges elmenyem... nana! nem olyan :B

    Az ALIEN COMPUTER okozta...
    Winyot akartam venni. eddig meg ok a story. megnezem az arakat kivalasztom a boltot. na itt kovettem el a hibat...
    Telefonalok, van -e raktaron? igen van.
    Felre lehet -e tetetni? igen m@ilben.
    Irtam, valaszoltak ,h. elteszik. +koszontem es biztos ami biztos rakerdeztem, minden rendben van -e igy? valasz: igen.
    Illeto felutazik 60km-t, erre kozlik nincsen a nevemre elteve semmi!
    Nem is irtam nekik! meg amugy is... Akkor o kozolte a levelezesi adatokat cim ido... +emlitette az osszes telefonhivasunkat biztonsagi okokbol rogzitjuk, hasonloan a m@ileinket is. erre hirtelen ratalaltak a levelemre. De winyo nincs. Mondjak vegyen egy 80Gval kisebbet, mert olyan van raktaron.
    Ezek teljesen H*lyek? azota[dec. 03.] termeszetesen nem erkezett aru!! de amint lesz majd hivjam fel oket!!! es akkor ujra felutazhat erte vki :F
    Mindamellett azota mar 2x emeltek az arat annak a winyonak [mikozbe nincsen]

    Ha kicsit zavaros, akkor az azert van mert +probaltam mindent ugy visszaadni ahogy tortent

    Pusza
    Eszti

    Probaltam alaáirni de csak csupa tinta es karc lett a monitor :( egyebként is ilyen kis helyre sztem lehetetlen...

  • Esther

    tag

    válasz #79 üzenetére

    Udv!

    ''Amúgy meg hagynám a fenébe az egészet és már rég megvettem volna máshol.''

    En is... Nem azert irtam mert ebbol hosszas hercehurcat akartam, csak a hozzaallas miatt. Elvegre van olyan h. valamit elfelejtek es eladom, de akkor ezt megmondom es kesz.
    Amugy meg sz***i rá...

    Eszti

    Probaltam alaáirni de csak csupa tinta es karc lett a monitor :( egyebként is ilyen kis helyre sztem lehetetlen...

  • Esther

    tag

    Udv!

    Kepzeljetek micsoda elmenye volt a baratnomnek!
    Helyszin: K-E-M, Tatabanya
    Vasarolt egy gepet: bolt neve -> Akcio Computer
    az uj gepe mellett volt egy osregi IBM is. Egyszer csak az IBM nem indult. Felporog a táp es a procihuto de amugy teljes csend. Leszaladt vele az A. C.-be. Ott a srac 5 napig vizsgalta majd ugy valtak el,h. az alaplap tonkrement, de mivel ez mar regi gep szedje ki a hdd-t a tobbi meg kuka. Ekkor szomoruan hivott engem, h. elmeselje [nekem is van egy IBM itthon], milyen szerencsetlen.
    Mivel a postaktol a bankokig szinte mindenhol IBM docog tobb eves kikapcsolas nelkul javasoltam vigye egy masik helyre kerjen ott is velemenyt.
    Ekkor vitte a gepet le a NEVEREND Computer-be
    ott a fiatal srac is azt mondta,h. az IBM nem hal olyan konnyen. Szetszedte mert 2-t a muszerrel, kozben vidaman elcsevegtek, majd kicserelte a BIOS elemet 300,-Ft ert[litiumosra] es visszadta a gepet, ami azota is tokeletesen mukodik. Erkezes es tavozas kozott nem telt el negyed ora... Bar ez mar a Jo boltok topikba kellene...

    Probaltam alaáirni de csak csupa tinta es karc lett a monitor :( egyebként is ilyen kis helyre sztem lehetetlen...

Új hozzászólás Aktív témák