Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • antta

    csendes tag

    hali.
    bocs hugo, tényleg igazad van, nem vitatom, csak mégis hadd írjam le, hogy velem ITcapital korrekt volt (lehet azóta magukba szálltak :) ) (bár tudom, van, aki a pixmaniát is megússza :D ...)
    de tényleg, velem nagyon korrektek voltak, két nap alatt kinn volt, szállítás előtti nap futárszolg. emailben jelzi, hogy holnap csomag jön
    ITcapital pedig telefonon hívott is, hogy mikorra szeretném, mondtam, ha lehet, 9-12
    aztán visszahívtak, hogy csak 9-16 lesz jó a futárnak

    visszaküldtem, mert nem volt jó a kábele (mint kiderült, mert nekem másikkal sem jött össze itthon), persze előtte lebeszéltem sráccal tel., utána pár nappal hívtam, hogy akkor mikorra kapok cserét, mondta, pár napon belül megkapom

    erre másnap (péntek) külön felhívtak azért, hogy kedden fogom megkapni

    majd hétfőn külön felhívtak azért, hogy mégse kedden, hanem szerdán kapom csak meg
    (kedden aztán ugye még futár email, h. másnap küldemény jön)

    szal, ha olyanba nyúltok, ami van nekik (egyébként én clipet vettem, és net szerint nem volt nekik raktáron, a valóságban viszont mégis), vagy esetleg rákérdezni előre, onnantól

    én - egyszeri élmény alapján ugyan csupán -, de csak ajánlani tudom, korrektek, segítőkészek, és ha van mit :D , akkor azt gyorsan odaadják és nagyon szorgalmasan jelzik előtte, hogy pontosan mikor

    legalábbis nálam ez volt, üdv: antta

Új hozzászólás Aktív témák