Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Menthirist

    veterán

    válasz Citroware #2290 üzenetére

    Azt hogy túl pixeles-e vagy sem, azért kipróbálva lehet látni, mert nagyon emberfüggő ki mennyire tud vagy nem tud túllépni ezen. Én mint mondtam, ha csak egy loading animáció van, akkor látom a pixeleket, de amikor pl showdown demo megy, akkor nem látom a pixeleket, mert azt látom hogy ott áll mellettem egy velem egymagasságú katona, és hogy mindjárt kiüti a szemem egy erre repülő törmelék. Szóval én egyáltalán nem akadtam fenn már a DK2 képminőségén sem, a CV1 és a Vive pedig javított ezen a téren. De természetesen lehet várni, no meg pl Magyarországra nem is lehet perpill rendelni. Én igazából azt várom, hogy mikor jön ki és milyen áron hozzá a touch. Majd akkor beszerzek egyet, de nekem valamivel könnyebb, mert a vr-os igényeimet azért részben lefedi a DK2 is nálam.

    Évente amúgy nem fog jönni Rift vagy Vive (a kínai utánzatokat persze nem tudni), 2, max 3 évre tervezik tudtommal az első generációt. Nem túl rövid időre mert ahhoz persze drága, de nem is túl hosszúra, elvégre a technológia korai stádiumában gyakran lehet még nagyokat fejlődni. Később majd belassul vagy legalábbis kevésbé lesz látványos a fejlődés.

    Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

Új hozzászólás Aktív témák