Új hozzászólás Aktív témák

  • ZsZso

    Közösségépítő

    válasz barcalaci84 #25331 üzenetére

    Nekem ez sokat segít elérni: "2.3 hrs last two weeks / 98.4 hrs on record" :B (mostanában kevés az időm rá)

    Az elején én sem értettem, hogy hogyan lehet expertet tolni, de 1 év alatt annyit játszottam vele, hogy most már nem gondolkozom a mozdulatokon; olyan mint a vezetésnél a sebességváltás. Néha egy-egy mozdulatsor után magam is elcsodálkozom, hogy ezt hogyan csináltam :). Hónapról-hónapra fejlődsz és egyre pontosabb leszel és egyre több és több 115 -ös ütésed lesz, vagy 100-110 fölötti (az elején a oldal ütéseknél 70-80 volt nálam a max pl.). Elképesztő, hogy még 1 év után is van fejlődés. Most pl. rájöttem, hogy ha felgyorsítom a full combos expert/expert+ -os számokat, akkor baromi jó móka lesz belőle.

    Ennek örömére ajánlok is pár számot:
    The Twist – Chubby Checker - a legjobb
    Poison – Nightcore - rühellem az elektronikus zenét, de ez ... ez valami eszméletlen jó

    Szerk:
    @Jinxb1rd
    Súlyozás tényleg nem jó ötlet. Nekem már attól fáj a kezem néha, hogy nagyobb (nehezebb) akksikat tettem a kontrollerekbe. :O

    [ Szerkesztve ]

    armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

Új hozzászólás Aktív témák