Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • csababarca

    őstag

    válasz csababarca #759 üzenetére

    beszámolóm eplényről:

    Életemben először jártam Eplényben, és úgy általában magyar sípályán.
    Nagy meglepetés volt, megmondom őszintén rosszabbra számítottam, bár itt olvasott vélemények alapján nem kellett volna:) Délre értem oda, 4ig síeltem, így 3 év kihagyás után ennyi elég volt hirtelen.
    Csak a négyüléses felvonóval mentem, onnan két pálya volt elérhető, egyszer egyik,máskor a másikon mentem le.
    Azt hiszem a felvonó kiszállójához közelebbi volt az 1-es pálya, a másik meg a 7es. A 7es összességében jobban tetszett, szélesebb volt, meg hosszabbnak is éreztem, itt nem volt kijegesedve a pálya, a 7es viszont fent néhol ki volt, de ez benne van délutánra a pakliban mindenhol.
    Tömeg nem volt, fél percnél többet egyszer sem álltam sorban,pályákon is kényelmesen el lehetett férni, nem voltak zavaró körülmények.
    Igazából minden nagyon profi, magyar viszonyokhoz képest szerintem maximumra van járatva a dolog, ennél jobb körülményeket nehéz lenne teremteni. Hóágyúk mentek, plusz a ratrak is ment a 7esen egyszer, szóval erre is figyelnek,hogy nap közben is legyen karbantartva a pálya.
    Sajnos időhiány miatt tovább nem tudtam maradni, pedig az esti sízést is kipróbáltam volna, de majd legközelebb.
    Mert hogy lesz legközelebb, abban biztos vagyok, szívesen fogok visszatérni, már februárban szerintem.
    Mindenkinek csak ajánlani tudom, hétköznapokon szerintem ez az embermennyiség lehet általános, szóval hajrá!:)

    sielok.hu beszámolókhoz írtam!

    Sílécről annyit, amit írtam hogy használtam vettem (Head shape 72 pro), hogy így elsőre nagoyn bejött, sokkal könnyebben ment a pároslécezés, könnyen tudtam élén vezetni, de azért még bizonytalan voltam, ez a 3 év kihagyásnak betudható azért. :)
    Bakancs is kényelmes, menetről menetre húztam rajta picit, mígnem tökéletes lett,sehol nem nyomott, jó választás volt az is.

    iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

Új hozzászólás Aktív témák