Új hozzászólás Aktív témák

  • Ragnar95

    nagyúr

    válasz MoP_FX 57 #17668 üzenetére

    "Ebből fakadóan én egy új hardvert vártam így négy év után, szerintem nem is alaptalanul, és nem, nem az iPhone, iPad egy újabb, kötelező éves iterációját"
    Arról nem az Apple tehet, h nem vagy tisztában a termékciklusukkal :U A WWDC elsősorban mindig az új IOS és OSX verziókról szól, az új hardvereket a legtöbbször külön keynote-on jelentik be...
    "A Google-féle Glass saját, némileg tupírozott változata, teljes integrált iPhone-nal, tökéletes hangvezérléssel, és kezdetleges, de már valamilyen szinten működő agyhullám(-minta) felismeréssel, amivel a gondolataink kifejezését és közlését egy következő szintre lehetne emelni."
    Az Apple nem ad ki prototípusokat és kiforratlan, félig-meddig működő technológiákat, márpedig egyelőre a Google Glass úgy, ahogy van, használhatatlan, az agyhullám felismerés meg még annyira sem létező dolog, mint a Google Glass...
    Lehet persze, megváltást várni, de utána kár mást szidni, ha nem jön el, miközben csak te magad támasztottál teljesíthetetlen elvárásokat :U

    Handrás elég jól összefoglalta a hírportálok által sokakba (pl beléd is a hsz-eid alapján) plántát hiú reményt és alaptalan jóslatokat...
    "Először is remélem, hogy most 1-2 hónapig nem kell nap mint nap a most már tuti jön a nagy iPhone, okosóra, retina macbook air, és egyéb hülyeségeket olvasni szerte a világban az Apple-el foglalkozó blogokban. Tényleg, hogy minden évben ez van. A jó eget is kitalálják, hogy ez is jön meg az is jön, aztán persze az jön amit mondtam. OS X és iOS 8, oszt jónapot kívánok. "

    [ Szerkesztve ]

    Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

Új hozzászólás Aktív témák