Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tobias88888

    őstag

    válasz Sn4k388 #26049 üzenetére

    Van pár olyan kocsi, ami kormány váltós és kuplungos, de nem sok az biztos. A T300 pedálja is gyenge, a kormánybázis miatt érdemes megvenni, nem a pedál miatt :)

    "hogy az anyámba ülök benne végig 5 órát orrfújás, szemvakarás, ide-oda nyúlkálás, telefon figyelés, gombnyomogatás, ivás, meg mit tudom "

    Először is ne vezess 5 órát pihenés nélkül, mert káros. Nem hiába cserélnek pilótát ennél rövidebb távokon is. Még a való életben autópályán is érdemes 3-4 óra után pihenőt tartani, pedig ott fele annyira se kell koncentrálni, mint itt. Ivást meg lehet oldani szívószállal meg egy nehéz pohárral ami nem dől el. Jah, és vezess, ne telefonálj :D

    Gombnyomogatás az ami kicsit necces, még a kormány gombokat meg tudod jegyezni, de Button Boxnál már jóval nehezebb. Én most csinálok sajátot, de Oculus miatt megint eltoltam egy kicsit mert rendeltem egy másik típusú gombból, hogy tudjam mi micsoda. Például lesz a doboz mindkét oldalán egy 2 állású rocker switch / 1 nagy / 1 kicsi gomb, hogy érzésre is tudjam mi micsoda :)

Új hozzászólás Aktív témák