Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dilikutya

    félisten

    válasz brownus #57 üzenetére

    Nekem is volt egy ilyen időszakom. Igaz, a Pókembereket nem bántottam, de az összes Bobót és Góliátot elvittem papírgyűjtésre, mondván nem kell. Ez annyiban igaz, hogy nem bírnám végigolvasni őket (bár a fene tudja), de annak ellenére igazán kár volt. Rengeteg volt belőlük. Csomó havi szám, meg pár nagyobb, keményfedeles különszám (lehet hogy ezek még megvannak). Ráadásul a különszámokból nem is mind van fent képregényes oldalakon. Ejj de nagy hiba volt. Szerencsére a meglévő Rózsaszín párducok, Tom&Jerry-k (a 2. száma ennek kuriózum, kicsikoromban betegen ráhánytam a borítóra;]), Tini titán teknőcök, régi Donald kacsa kiskönyvek megmaradtak. Az meg alap, hogy a Transformers és minden szuperhősös is:). Bár szuperhősösből nem volt olyan sok, kb 20 Pókember unokatesómtól nyúlva, 1-1 Robotzsaru és Superman, meg pár Batman. A Batman évekig bosszantott, mert az egyik szám még az első magyarországi megjelenés idejéből volt, orvosnál voltunk, mikor kaptam, és majdnem 2 évtizedet keleltt várnom, hogy végre elolvashassam a történet befejezését is, hála a képregényes oldalaknak:).

    Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

Új hozzászólás Aktív témák