Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #42308056

    törölt tag

    válasz hitchins #7694 üzenetére

    Én nem azt mondtam hogy mocsok módon mindenkit ki kell kukázni meg négy kilométerről bevetődni a többiek mellé, hanem hogy védekezni kell, ha meg van esély, betenni az autót. A kontaktnak sem kell hogy torpedózás legyen a vége, csak ott kell lenni, lelassítani, aztán a két autó elvergődik egymáson. Ha hagysz helyet a legjobb esetben is egymás mellett gyorsítotok ki, valaki picit előrébb lesz, de a következő kanyar lesz a döntő. Csak ilyenkor szokott sok clean racing őrült átmenni Vettelbe, mert szerintük az ember ki akarta golyózni őket.

    Ma pont egy elég kemény versenyt sikerült megnyernem, 6. helyről indultam, a kis Megane-nal első körben megelőztem minden "GP2 engine" kocsit (ez a Renault iszonyat op amúgy az egyenesben :Y ), aztán elég gyors köröket futva tudtam tartani az első kettőt, akik az utolsó előtti körben összeakadtak és esélyt adtak az előzésre. Szerencse is kellett hozzá, mert simán kilökhettek volna az utolsó kör elején, szerencsére egymáson vették az 1-es kanyart és így nem jöttek nekem. Fel is dobtam Youtube-ra, itt nézhető: [link]

    Más: megvettem a Cobrát. Te jó isten ez a kocsi! :Y Nagyon óvatosan kell bánni a kigyorsítással, igazi élvezet kűzdeni vele, mondjuk jó köridőkre esélytelen, de nagyon jó vezetni. Még több ilyen autót a játékba!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés