Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • iceool20

    tag

    válasz Taposo #813 üzenetére

    Szia! Csak szeretném megköszönni anno a segítséged prociválasztás terén! Megtapasztaltam a saját bőrömön is, hogy mekkora különbség a régi AMD-m hez képest az intel i5...
    Athlon X4 860K procim volt egy Asus Matrix HD7970 mellett és erős processzorlimitem jelentkezett a GTA V és DayZ-ben is. A többi játék alatt jól teljesített. GTA V (sokminden very high és high mediumon semmi Full HD felbontáson) úgy 28-32 fps közt mozgott proci 100%-on pörgött vga meg alig alig volt terhelve.
    Tegyük hozzá ez a proci újonnan volt 23 K Ami pedig most teljesít a gépemben egy i5 4690K ami viszont új árban 72 körül mozog. Jelenleg ugyanazokkal a beállításokkal stabil 60 fps GTA V alatt viszont sokszor olvastam más fórumokon is, hogy ez az i5 képes e egy izmos SLI remdszert kihajtani válasz, hogy igen... szerintem ott már bajban lenne... Az én sima matrix kártyám mellett GTA V alatt azért közel 80-90% között dolgozik még a vga hevy terhelést ad le (vagyis még nem a maximumot) Természetesen mind a vga mind a proci alapon fut egyiket sem húztam. Ez a párosítás viszont tökéletesre sikerült úgy érzem és ezért a tanácsért köszönet Taposo kollégának! :R Igaz más típusokat ajánlott :U

    [ Szerkesztve ]

    Arra ébredtem reggel, hogy a takarítónő az őrület határát súrolja. https://www.youtube.com/user/20icecool/videos

Új hozzászólás Aktív témák