Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • [CS]Blade2

    addikt

    válasz csƵ #81443 üzenetére

    Más, hogy egy 800.000Ft-os porszívót akarnak telefonon eladni, meg más, hogy valaki eldöntötte, hogy elsők között regisztrál, retteg a betegségtől amit ez a vírus okozhat, végre jön a várt telefon, mindent elfogad,
    és akkor szerintetek ezek után, amikor letette a telefont, kitalálja, hogy
    én marha, miért fogadtam el az AZ-t holnapra... na mindegy, nem megyek el, annyira nem is f*sok a betegségtől és a haláltól,
    meg biztos, majd keresnek újra, amikor látják, hogy nem jelentem meg, köszönik szépen, hogy kidobhatták az adagot, és afelől érdeklődnének, hogy megpróbálnám-e újra, esetleg a hőn áhított Pfizerrel holnap 8:00-kor?
    Ilyen, és ehhez hasonló logikátlan dolgok történnek min. több esetben. Ahogy írtad, nekem úgy jött le, hogy sokszor ez van.

    Az enyhébb verzió, hogy hívnak regisztráltat, és szól, hogy köszi, meggondoltam magam, mégsem élnék az oltással... az rendben van.
    Erre lehetőséget hagytak a regisztrálásnál, hogy aki nagyon bizonytalan, az is regisztráljon, akkor a sorrendben elől lesz, és még mindig van ideje gondolkodni, mérlegelni, amíg sorra kerül.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák