Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sir Pocok

    őstag

    válasz Kékes525 #79119 üzenetére

    A tegnapi előadás után nekem egy kicsit erőltetettnek tűnik Duda Ernő autoimmun parája, a többi kutató azért ezzel kapcsolatban óvatosságra intett, nem nagyon kimutatható ennek a valós kockázata.

    Az erős embernek nincs szüksége hatalomra, a gyönge jelleműt pedig tönkreteszi.

  • Stanlee

    őstag

    válasz Kékes525 #79119 üzenetére

    Arra gondoltam, hogy amikor elkezdtek oltani a Pfizer/Biontech oltoanyagaval, minden oltas utani rosszulletrol beszamoltak a nagy hircsatornak es sokan attol tartottak, hogy hetfeju sarkannya valnak. Ez a szintu hirterjesztes az orosz vakcinaval kapcsolatosan a szerbektol nem jon, pedig biztos van par kulfoldi ujsagiro, aki orulne egy ilyen jo temanak.

    Januar eleje ota oltanak gozerovel, europai szinten csak UK elozi meg oket. Ha a nyugat lejarato kampanyt akarna az orosz vakcinarol kezdeni, akkor a szerb tapasztalatok lennenek a legjobbak.

    Nem azt mondtam, hogy hatasos a szputnyik, hanem azt, hogy az mRNA oltasokat korullengo kezdeti oltaspanik nem jarja be a nyugati sajtot. 2 hete meg kirohogtek a nemet politikusok azt, aki a szputnyikrol mert szolni, mint lehetseges oltoanyagrol, most meg azon elmelkednek mar, hogyan lehetne a volt keleti blokkban gyartani, mert nincs eleg nyugati oltoanyag.

    A lancet-es cikkre is valoszinuleg tomegek cuppantak ra, hogy szetszedjek az eredmenyeket, de eddig meg nincs semmi hir, ami arrol szolna, hogy egy osszetakolt hazugsag lenne az eredmenyekrol a publikacio.

    Felreertesek elkerulese vegett: nem vagyok hive annak, hogy a Szijjarto izombol engedelyezi, de azert rogton leirni sem szabad azt az oltoanyagot, szereny szubjektiv velemenyem szerint.

    “Never run after a bus or a stock. Just be patient – the next one will come along for sure.” - André Kostolany

Új hozzászólás Aktív témák