Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • PHenis

    senior tag

    válasz Popes #28046 üzenetére

    Sokat szemeztem a 6309-el (asszem abban már van ambilight) de ezek után a hajam téptem volna, ha az is ilyen... Végül h6400 lett belőle és örülök, hogy gyűjtögettem még a pénzem inkább. Nem drágább annyival, mint amennyivel jobb.
    H6400-ról is tudok írni, de az olyan néptv szerintem van róla vélemény elég.

    Van ismeretségi körömben egy 50 colos blaupunkt márkájú csoda amit elég sokat nézek.
    A mozgásfelbontás azon is kaka, és a menüje is egyszerű de átlátható. Van képbeállítás amivel csak rontani lehet, pl a brightnes csak "software-es" vagy hogy mondják. Tehát a háttérvilágítás marad, csak eltűnnek a részletek. Minden középen (50) a legjobb. Csatornaváltás elfogadható, clouding szinte nincs (ezt nem is értem, hogy hogy). A távirányító egész pofás és kicsit kattannak gombok. USB-ről eddig mindent megevett az 500 gigás HDD-ről. Bár néha megáll és ki-bekapcs után oda kell tekerni...
    Nagy előnye, hogy annyi volt akkor mint a philips 4309 csak ez legalább jó nagy.
    van még egy másik TV-nk, Auchanból lett véve, Akira <-- ez volt ráírva. Csak szedtem le a fóliákat róla, káváról meg a széléről és ahogy az aljáról leszedtem lejött a márkajelzés is :DD A fóliához jobban tapadtak a betűk...
    Na ez pont ugyanaz mint a blau. Ugyanaz a menü, ugyanolyan a kép, ugyanott vannak ugyanazok a csatik, csak az üdvözlőképernyő más. 42col 70ezer volt.

Új hozzászólás Aktív témák