Új hozzászólás Aktív témák

  • FilmMániás

    csendes tag

    Sziasztok!
    A következő a helyzet: szüleim azt mondták, hogy beszállnak az új TV vásárlásba, szóval lesz pénz a médialejátszóra is, viszont februárnál előbb nem veszem meg ezeket, mert akkortól lehet díjmentesen kivenni pénzt a bankból, szóval addig még van időm agyalni, hogy melyiket vegyem meg... Az lenne a kérdésem, hogy akkor EZ a médialejátszó megfelelő lesz a TV-hez? Az a lényeg, hogy minél több .MKV-t és .AVI-t felismerjen és lejátsszon, mert főleg azért veszek új TV-t, hogy tényleg TV-n nézhessem a letöltött filmeket, és ne kelljen számítógépen...

    A másik kérdés: ajánlották itt nekem a 42" LG LA660s modellt, viszont ahol voltam személyesen boltban, ott meg egy hasonló, ugyanolyan árban levő PHILIPS-re akartak rábeszélni... Vajon az tényleg jobb, vagy csak azért ajánlották annyira, mert azt akarták nagyon eladni, és valójában nem jobb az LG-nél?

    3. kérdés: ha az ajánlott LG mellett döntök, azt legolcsóbban az Euronics webáruházában tudom megvenni, annak megbízható a garanciája? Mert ezt is mondták az üzletben, hogy a neten vásárolt cuccok többségénél nem megbízható a garancia...

    Köszönöm előre is az esetleges válaszokat!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák