Új hozzászólás Aktív témák

  • #75128832

    törölt tag

    válasz Ciccuka #26860 üzenetére

    Hú de belinkelnék most egy 2000W-os hajszárítót, de ezt a poént már elsütötték előttem :)

    Teljesen mindegy, hogy 5k alatt van-e jobb nála, mert még 10k alatt sem találsz normális, hallgatható hangfalat.
    De feltehetően hiába mondjuk, hogy ne, úgyis megveszed, utána pedig rettentően elégedett leszel vele, mert még nem hallottál egyetlen ajánlottat sem. Én személy szerint egy SHF-80U igencsak boldog tulaja vagyok, de az a káros mellékhatása lépett fel a hangfalnak, hogy most meg nem tudok fejhallgatót választani, mert 10-15e környékén egyszerűen hallgathatatlannak találom őket a hangfalam után. Még az itthoni, egykor általam is dicsért fejhallgatómat sem használom - ami jobban szól egyébként, mint a volt hangfalam -, mert a hangképe túlságosan ráerősít a mélyekre, valamint a közép- és magas tartomány szinte nincs is meg. Ami miatt már a saját hallásomat is kétségbe vontam: ez hogy a jó büdös fenében nem tűnt fel idáig? Ja, tényleg, nem is hallottam még olyat, ami jobb nála, ezért hittem azt, hogy a fejhallgató valóban jó...

    Egyben tehát: egy 5k alatti 2.1 egyszerűen összehasonlíthatatlan egy minőségibb 2.0-val. Ez van. De ránk ne hallgass, mi itt nem próbáltuk ki egyiket sem, és természetesen neked is rosszat akarunk :D

Új hozzászólás Aktív témák