Új hozzászólás Aktív témák

  • #79335424

    törölt tag

    Na, 6óra és három újrahúzás után úgy tűnik, hogy sikerült megszabadulnom a tűzfal és a hívásblokkoló káros mellékhatásaitól. Flashtoolos újrahúzás után is képesek voltak még valahonnan előbújni és blokkolni a kommunikációt. Még az ALSA audio policity -jébe is beférkőzött a nyomorult. Ezért nem ment a mikrofon. De csináltam a Titaniumból egy CWM -es zip -et, aztán recovery -ből wipe -oltam és formáztam mindent. Onnan egyből kikapcsolás, Flashtool -lal gyári rom, preload és recovery nélkül (így megmaradt a TWRP), majd egyből recovery és root ,majd még mindíg adatkapcsolat nélkül Titanium. Így vissza tudtam állítani az előző Android ID -t anélkül, hogy bármilyen Google cucc találkozott volna az új ID -vel. Aztán már csak az alapértelmezett fiók kellett, persze trükkösen, kikapcsolt szinkronnal, majd bekapcsolt szinkronnal, de kikapcsolt wifivel. Így ki tudtam erőszakolni, hogy csak azt szinkronizálja le, amit én szeretnék. De mára elég volt a megpróbáltatásokból. Holnap csinálok erről az állapotról egy TWRP mentést, aztán jöhet a belakás.

Új hozzászólás Aktív témák