Új hozzászólás Aktív témák

  • zeee

    senior tag

    válasz MasterMark #10030 üzenetére

    Ok! Hát köszi a segítséget. Ezt penteken elbambáskodtam. De velem sem baszik ki... Holnap teszek rá pénzt és intézem én is a tagságot. De ahogy elnézem az éves éri meg a legjobban.
    Más! Tegnap 576 shop debrecen, nézegettem a gameket, a használtakat is. Feltűnt hogy van egy ami újban is és használtban is megvan. A Rage' játek. Nah, szuper, nézzük mennyi lenne a különbség, (egyáltalán nem érdekel ez ajáték hozzáteszem), újonnan 5 ezer, használtan 5 ezer. Klassz mondom :) oda viszem a sráchoz, szólok neki hogy ez tök izgi, ő melyiket ajánlja :) hát hebegés habogás, ő az újat ajánlja, megint hebegés habogás a rezzenéstelen és kifejezéstelen arcomat látván, mondja hogy itt valami elírás történt. Hát jó mondom mosolyogtam, ill mondtam hogy egyáltalán nem érdekel a játék, csak szólok hogy ez így fura kicsit. Na ennyi, végül is csak eszembe jutott. Amúgy nem olcso mulatság a játékvásárlás... :( gondolkoztam egy gta4 liberti city-n 7-ért. De az úgy tudom jóval kisebb város, rövidebb story... Nem tudom érdemes lett volna-e megvenni. Otthagytam.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák