Keresés

Aktív témák

  • fsb1000

    nagyúr

    válasz Antonius1978 #40397 üzenetére

    Ez főleg éjjel van így. Sok az arty és mindenki ovatoskodik, próbál túlélni, ahelyett hogy sebezne és győzni akarna (offensivával).
    Tegnap talán 10-12 csatám volt bukta egyhuzamban.
    Én is bénáztam, de a csaták nagy részében azon kaptam magam, hogy egyedül vagyok több ellenféllel szembe, akkor is ha elöbb még volt aki támogason. Lemaradt, vagy visszament.
    .
    Volt olyan eset, hogy T110-el egy Mausnak mentem segiteni városba, mert 3db T110 nyomatta. Még ketten is kevesek voltunk, mert jó a Rofjuk, de egyet sikerült levinem 1%-ra, amikor megjött a Bat.Chat-unk. Na mondom, meg vagyunk mentve, ez 6 lővéssel lenulláza öket, közben tudunk 1-1-et lőni a Maussal és kész is.
    Erre kilövi a 100 hp-s T110-et és elrobog...... a maradék kettő majdnem full HP-s 2-2 lővéssel elintézett minket.

    Ezután néztem mit csinál a Bat.Chat.
    Szaladt a pályán ide-oda, és ahol harcoltak, oda ment és lelötte az alacsony HP-s ellenfeleket. (ez önmagában nem gond, ha érdemben harcol is, de ez nem)
    A végére ketten maradtak 5-el szemben és a az ellen foglalt.
    A Bat.Chat bújkált (biztos nem töltött) és egy Lőwe vánszorgot vissza a bázisra, ki is lötték egy reset után. Bat. Chat oda se ment!!!!!!!
    Keringett... aztán talált a pálya szélén egy lesebbzet T44-et és azt kilötte.
    Döbbenet.... asszem 5 killel megverette magát és a csapatát.

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák