Keresés

Aktív témák

  • Djuree

    félisten

    válasz vhw #37865 üzenetére

    ha ilyen nehéz lenne elérni a következő tankot, szted hányan játszanának a játékkal hosszabb távon? hát nemsokan...és a WG-nek nem a saját szopatása a célja...nekem már ez is elég jó, már van vagy 200 órám a játékban és még nem értem el mindent? szokatlan a mai játékfelhozatalban :DDD más játékban negyedennyi játékidővel már nincs elérhető tartalom.

    [ Szerkesztve ]

    LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

  • Arpee78

    senior tag

    válasz vhw #37865 üzenetére

    Még van kedved szóba állni vele? Hiszen mindig neki van igaza. :)

    Tehát az gond ha a béna a top tankok között botladozik, de az már nem gond ha a profi a bénák között mészárlást rendez?

    Én sem tartom jó ötletnek, hogy a high tier a profik privilégiuma legyen. Az sem zavar ha valaki prémium tankkal farmol xp/kreditet és bevásárolja magát a top tankok közé. Ő dolga, teljesen. A kezdő játékos tapasztalatlansága miatt vesztett csatát ugyanúgy el kell fogadni, mint a béna játékos miatt vesztett csatát.

    Ez egy játék, szórakozásra(és pénzkeresésre) tervezték, így alanyi jogon játszhat mindenki aki képes az egeret megmozdítani és képes egy billentyűt lenyomni. A hiba szerintem azokban van akik mások bénázását a játék tönkretételének tekintik. Nem az, illetve nem egészen, nagyon eltúlozzátok a bénák miatti játékélmény romlást. Igaz, van 14 másik játékos a terepen, de jórészt nem rajtuk múlik mennyire élvezed a játékot. És még az a kevés is nem a tapasztalat, hanem inkább a hozzáállás függvénye. Egy tapasztalatlanság(pl blokkolás, értelmetlen támadás/kempelés) miatt vesztett csata nem annyira demoralizáló. Idegesítőbb ha valaki nem a képessége maximumát adja a győzelemhez, vagy épp az ellen tesz. Erre FSB az élő példa.

    A toptank csak profiknak megoldás helyett, jobb lenne ha az MM sávosan figyelembe venné a játékos tapasztalatát. Azaz bizonyos képességű játékos vele egy szintűt kapna csapattársként és ellenfélként, függetlenül a battle tiertől. Ez korlátozottan megvalósult, mikor a tier 1-es csata a kezdők részére lett fenntartva. Egyébként a CW, a század és valamennyire a platoon is megoldás eme súlyos problémára.

    ~9500 csatán vagyok túl, ebből 0 CW-s, 0 platton és nagyon kevés(~10) a százados meccs. Biztos egyedi eset vagyok, de csak ritkán zavart a mások bénázása.

    "Na most mi a lényege a játéknak? Hogy tankcsatázzunk, vagy hogy mindenki mindenáron a legnagyobb tankokba ülhessen?"

    Hogy tank csatázzunk és hogy mindenki olyan tankkal mehessen amivel akar, még ha nem azonnal is. Fizetős a játék, aki fizet előnyökhöz juthat, ez lehet egy korán/korábban megkapott top tank. Te elzárnád az 5 éves Norbikától a Maus-t, mikor az a tank élete nagy álma?

    [ Szerkesztve ]

  • echterion

    nagyúr

    válasz vhw #37865 üzenetére

    Fura felfogásod van. Aki nem olyan jó a játékban, az ne is játszon vele? Miért? Alacsonyabb rendű? Neki nem jár játékélmény? :U
    Mindegy, nem is akarom megérteni. Annak azért örülök, hogy ez nem úgy van, ahogy szeretnéd.

    **********

  • fsb1000

    nagyúr

    válasz vhw #37865 üzenetére

    Lehet hogy így jó lenne, de biztos nem gazdaságos a WG szempontjából, ezért kár vitázni rajta.
    A másik buktató, hogy hova állítjuk a márcét? Ha a te szinted főlé akkor biztos nem tetszene a rendszer, ha alá boldog lennél vele.

Aktív témák